SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
    Ph, ORP
    Mitruma analizators
    Dažādi
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Ph, ORP
 Mitruma analizators
 Dažādi

Stacionārie mērītāji, pH elektrode - pH elektrode (Hamilton Komb polilyte lab.)
These robust combination pH electrodes are suitable for general laboratory applications, especially for measurements in emulsions and suspensions.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
954_217 pH elektrode-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Stacionārie mērītāji, Ph/orp/temp mērītāji, novietojami uz galda - D 100 ir profesionāls stacionārais pH, ORP (oksidācijas samazināšanas potenciāla) un temperatūras mērījumu mērītājs. Tiek uzrādīti arī attiecīgie mV lasījumi. Līdz 5 kalibrēšanas punktiem ar 7 atmiņā saglabātiem buferšķīdumiem. pH lasījums ar manuālu vai automātisku temperatūras kompensāciju. Divi trauksmes limiti pēc izvēles.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD1000 pasūtīt Vajag ielogoties!

Stacionārie mērītāji, Ph/orp/ise/temp mērītāji, novietojami uz galda - AD 1020 ir profesionāls stacionārais pH, OSP (oksidācijas samazināšanas potenciāla), ISE un temperatūras mērītājs. Tiek uzrādīti arī attiecīgie mV lasījumi. Līdz 5 kalibrēšanas punktiem ar 7 atmiņā saglabātiem buferšķīdumiem. pH lasījums ar manuālu vai automātisku temperatūras kompensāciju. Savienojums ar ārēju sērijas printeri.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD1020 pasūtīt Vajag ielogoties!

Stacionārie mērītāji, pH/mV/°C/ion meter, bench, SevenCompact™ S220 - Intuitīvs, lietotājam draudzīgs, jaudīgs skaitītājs. Mēra pH, ORP un jonu koncentrāciju dažādās vienībās. Ideāli piemērots visdažādākajiem lietojumiem.

Lietotājam draudzīga darbība, skaidrs, labi sakārtots krāsu displejs
Vadība 10 valodās
Inteliģentā sensoru pārvaldība (ISM®) palīdz novērst kļūdas, automātiski identificējot sensoru, kad tas ir pievienots skaitītājam, un nodrošina, ka turpmākajiem mērījumiem tiek izmantota jaunākā kalibrēšana
Savienojamība un perifērijas ierīces: USB un RS232 saskarnes ļauj savienot dažādas Mettler Toledo perifērijas ierīces, ieskaitot savienojumu un magnētiskā maisītāja uMix ™ vadību.
Atbilst GLP
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
903_586 pH/mV/°C/ion meter, bench, SevenCompact™ S220 pasūtīt Vajag ielogoties!

Stacionārie mērītāji, Stacionārs pH/jonmetrs - pH/ION 7320 - Piecu punktu kalibrēšana pH mērīšanai un līdz septiņu punktu jonu mērīšanai.
USB interfeiss ātrai datu pārsūtīšanai .csv formātā vai ar papildu integrēto printeri.
CMC funkcija pH un ISE vizualizē ideālo mērījumu diapazonu un atbalsta pareizu mērīšanu.
Grafisks displejs ar teksta izvēlni ērtai lietošanai.
Tukšās vērtības korekcija, pieauguma metodes: zināma saskaitīšana, zināma atņemšana, parauga pievienošana, parauga atņemšana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
354_326 Stacionārs pH/jonmetrs - pH/ION 7320 pasūtīt Vajag ielogoties!

Stacionārie mērītāji, pH meter Knick 766 Calimatic w/tripod - Vienkārši izmantojami pH-metri ar kompleksām drošības funkcijām standarta izmantošanai laboratorijas ikdienas procedūrās. Labi projektēts korpuss ar IP 54 aizsardzību, ūdensnecaurlaidīga membrānas tastatūra, drenāžas rievas un dubulta izolācija elektrodrošībai. Аutomātiska ietīces funkciju pārbaude barošanas ieslēgšanas laikā. Функция Sensoface®: elektrodu stāvokļa pārbaude. Funkcija Calimatic®: аutomātiska pH kalibrēšana (аutomātiska pH bufera atpazīšana). Manuāla vai automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
359_496 Knick Konduktometer 703 tripod-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
434_140 pH meter Knick 766 Calimatic w/tripod-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
375_129 4-electrode sensor with quick-reacting Pt 1000 temperature probe-N4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensizturīgi stacionārie mērītāji, Ip67 Ūdensizturīgi portatīvie e.c/temp mērītāji - Lasa vadītspēju 5 ampltūdās un attiecīgajās temperatūrās. EC amplitūda automātiski ievirza instrumentu mērogā ar augstāko rezolūciju. Mērījumi temperatūras efekta dēļ tiek kompensēti automātiski (ATC)vai manuāli (MTC). Iespējama temperatūras neprecizitāte patiesās vadītspējas dēļ. Piemīt mērījumu stabilitātes indikators, GLP spēja un lietotāja izvēlētais ID kods, lai unikāli identificētu instrumentu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD331 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensizturīgi stacionārie mērītāji, Ip67 Ūdensizturīgi portatīvie ec/tds/temp mērītāji - Lasa TDS (kopā izšķīdušo cietvielu) un vadītspēju 5 amplitūdās un attiecīgās temperatūrās. EC amplitūda un TDS diapazons automātiski ievirza instrumentu mērogā ar augstāko rezolūciju. Mērījumi temperatūras efekta dēļ tiek kompensēti automātiski (ATC)vai manuāli (MTC). Iespējama temperatūras neprecizitāte patiesās vadītspējas dēļ. Temperatūras koeficienstu izvēlas lietotājs. Piemīt mērījumu stabilitātes indikators, GLP spēja un lietotāja izvēlētais ID kods, lai unikāli identificētu instrumentu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD330 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensizturīgi stacionārie mērītāji, Ip67 Ūdensizturīgi portatīvie ph/orp/temp mērītāji - 7 atmiņā saglabāti buferšķīdumi pH kalibrēšanai. pH lasījumi ar manuālu vai automātisku temperatūras kompensāciju. Temperatūras diapazons no -20°līdz 120°C. Lai izmērītu mV, var izmantot arī OSP elektrodus, sākot no 0,1 mV uz augšu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD132 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensizturīgi stacionārie mērītāji, Ip67 Ūdensizturīgi portatīvie e.c/tds/temp mērītāji - Lasa TDS un vadītspēju 5 amplitūdās un attiecīgajās temperatūrās. Mērījumi temperatūras efekta dēļ tiek kompensēti automātiski (ATC)vai manuāli (MTC). Iespējama temperatūras neprecizitāte patiesās vadītspējas dēļ. Temperatūras koeficientu izvēlas lietotājs. Šim instrumentam ir arī mērījuma stabilitātes indikators, GLP spēja un lietotāja izvēlēts ID kods, lai identificētu ierīci. Ietilpst datora interfeiss un printēšanas funkcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD332 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensizturīgi stacionārie mērītāji, Ip67 Ūdensizturīgi portatīvie dometri (izšķīdušā skābekļa mērītāji) - IS (izšķīdušā skābekļa) ūdensizturīgais mērītājs un temperatūras noteicējs. IS nolasījumi parādās kā miljono daļu vai piesātinājuma vienību procenti. Automātiskā temperatūras kompensācija. Uzstādīts režīms augstuma&sāļuma kompensācijas faktoriem, temperatūras mērīšanas vienībai (°C vai °F), sērijas komunikācijas parametriem, datumam&laikam, automātiskajai izslēgšanai, instrumentam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD630 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensnecaurlaidīgs kabatas testeri, Professional waterproof ec/tds/temppocket tester low range - Vadītspējas, TDS (kopējo izšķīdušo cietvielu)un temperatūras testeris. Visi vadītspējas un TDS lasījumi tiek automātiski kompensēti ar temperatūru, un temperatūras lielums tiek parādīts °C vai °F vienībās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD31 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensnecaurlaidīgs kabatas testeri, Professional waterproof ec/tds/temp pocket tester high range - Vadītspējas, TDS (kopējo izšķīdušo cietvielu)un temperatūras testeris. Visi vadītspējas un TDS lasījumi tiek automātiski kompensēti ar temperatūru, un temperatūras lielums tiek parādīts °C vai °F vienībās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD32 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ūdensnecaurlaidīgs kabatas testeri, Professional waterproof ec/temp pocket tester low range - Vadītspējas lasījumi tiek automātiski kompensēti ar temperatūru. Temperatūras mērījumu vērtības var būt parādītas °C vai °F vienībās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD33 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas testeri, Tds - Šie TDS kabatas testeri dod iespēju ātri un uzticami jūsu ūdens paraugos izmērīt kopējās izšķīdušās cietvielas. Iebīvētā automātiskās temperatūras kompensācijas ierīce nodrošina pareizus nolasījumus jebkādos apkārtējos apstākļos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD202 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas testeri, Conductivity - Ļoti precīzs vadītspējas kabatas testeris ikdienas mērījumu veikšanai. Iebīvētā automātiskās temperatūras kompensācijas ierīce nodrošina pareizus nolasījumus jebkādos apkārtējos apstākļos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD204 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas testeri, Ph - Piemīt tāda iezīme kā automātiskā temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD100 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Standarta TDS testeris, kabatas formāta - Ūdensizturīgs, TDS amplitūda no 0 līdz 1999 ppm, 1 punkta manuāla kalibrācija, automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD201 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Standarta konduktivitātes testeris, kabatas formāta - Ūdensizturīgs, konduktivitātes amplitūda no 0 līdz 1999µS/cm, 1 punkta kalibrācija, automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD203 n1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, standarta pH metri, kabatas formāta - Ūdensizturīgs, pH no -2.00 līdz 16.00, 2 punktu automātiska kalibrācija, automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD101 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Nepārtraukta pH līmeņa testeris - Konstantas darbības pH monitors, pH amplitūda no 0.0 līdz 14.0, 2 punktu manuāla kalibrācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
ECO209 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Nepārtraukta konduktivitātes un TDS līmeņa testeris - Konduktivitātes monitors - 0.00-9.99 mS/cm, TDS monitors - 0-1990 ppm, abiem ir 1 punkta manuāla kalibrācija un automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
ECO406 Konduktivitātes monitors pasūtīt Vajag ielogoties!
ECO407 TDS monitors pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Ph-Temp un pH-ORP-TEMP -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD111 pH/ ORP/Temp testeris pasūtīt Vajag ielogoties!
AD110 pH/Temp testeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph-Orp-Ise-Temp-Conuctivity-Tds, Konduktivitātes -TDS-TEMPERATURE - Elektriskās vadītspējas (EC), kopējās mineralizācijas (TDS) un temperatūras mērīšanai. Automātiska temperatūras kompensācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD310 EC/Temp Testeris pasūtīt Vajag ielogoties!
AD410 TDS/Temp Testeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph, Orp, Ise, Temperatūra, Konduktivitāte,Tds, Ūdensizturīgs (pH-Temp) kabatas formāta testeris ar maināmiem elektrodiem - pH amplitūda -2.0 līdz 16.0, Temp. -5.0C līdz 60.0C, LCD ekrāns, automātiska kalibrācija, automātiska temperatūras kompensācija, HOLD funkcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD_11 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph, Orp, Ise, Temperatūra, Konduktivitāte,Tds, Ip67 ūdensizturīgs (pH-ORP-temperatūra) testeris, kabatas formāta, ar maināmām zondēm -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD14 pH/ORP/Temp testeris pasūtīt Vajag ielogoties!
AD13 ORP/ Temp testeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph, Orp, Ise, Temperatūra, Konduktivitāte,Tds, Ar GLP, novietojams uz galda - Profesionāls pH, Oksidācijas-redukcijas potenciāla (ORP), Elektriskās vadītspējas (EC), Kopējās Mineralizācijas (TDS) un Temperatūras mērītājs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD8000 testeris pasūtīt Vajag ielogoties!
AD9315 elektrodu turētājs pasūtīt Vajag ielogoties!
162_376 Atkārtoti uzpildāms pH stikla elektrods 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph, Orp, Ise, Temperatūra, Konduktivitāte,Tds, Ar GLP, novietojams uz galda 1 - Profesionāls multiparametru mērītājs – pH-ORP-ISE-Temperatūra-Konduktivitāte-TDS, novietojams uz galda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD1030 pH/ORP/Temp pasūtīt Vajag ielogoties!
AD1200 pH /ORP/ ISE/ Temp pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph, Orp, Ise, Temperatūra, Konduktivitāte,Tds, Konduktivitātes-Tds-Temperatūra, ar GLP, galda -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
AD3000 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph indikatori, Indikatoru papīrs - Krāsu skalas graduējums - 1.0 pH vienība. pH amplitūda: 1 - 14.Izmérs: 7 mm x 5 m.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
219_836 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Ph indikatori, Indikatoru nūjiņas - N100
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
312_659 testa nūjiņas pasūtīt Vajag ielogoties!
340_297 pH indikatori, diapazons 0 -14 (150 gab.) pasūtīt Vajag ielogoties!
513_522 Siekalās, pH 3.1-8.3, solis 0.4 pasūtīt Vajag ielogoties!
486_754 uroloģijas nūjiņas pasūtīt Vajag ielogoties!
501_830 PH vaginālie testi - stripi, ph 3, 6 -6, 1, N100 ir Vajag ielogoties!

Krāsnis, Tīģeļa krāsns - Tilpums 15 litri; temperatūra no +°70 līdz +°200 grādiem; nerūsējošā tērauda kamera; ekrāns laikam un temperatūrai; regulējams drošības termostats; taimeris; vakuums -1bar / +1bar; divi plaukti. Kameras izmēri 300x250x200 mm, iekārtas izmēri 500x435x530mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
720_137 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Krāsnis, Krāsns 5L-10L - Temperatūras amplitūdas sākot no +300C līdz par +1300C. Kamera izgatavota no vakuumētām šķiedru plāksnēm un ugunsizturīgiem ķieģeļiem. Sildelementi aptīti ap keramikas caurulēm, kas novietotas kameras sānos. Izolācija nodrošina zemu ārējā korpusa temperatūru krāsns darba laikā. Līdzsvarota vertikālo durvju atvēršana. Skurstenis iztvaikojumiem, kas radušies procesu laikā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
207_166 7 L - kamera 20x25x14cm pasūtīt Vajag ielogoties!
689_922 10 L - kamera 20x25x20cm pasūtīt Vajag ielogoties!
620_395 5 L - kamera 18x20x14cm pasūtīt Vajag ielogoties!
119_626 6.3 L - kamera 20x25x14cm pasūtīt Vajag ielogoties!
554_595 7 litri, kamera 20x25x14cm, T 500-1100 °C pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.8388409615 sekund!