SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
    Diagnostikas ierīces
    Ginekoloģiskie materiāli
    Ginekoloģiskie krēsli un darbastacijas
       Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli
       Hidrauliski regulējami ginekoloģiskie krēsli
       Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli
    Ultrasonogrāfija
    Instrumenti
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli
 Hidrauliski regulējami ginekoloģiskie krēsli
 Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, 3-Sekciju ginekoloģiskais krēsls-kušete - 180x60x78cm. Konstrukcija veidota no hromēta tērauda. Kvadrātveida caurules. Atzveltne un priekšējā sekcija ir regulējamas. Virsma ir polsterēta un pārklāta ar mazgājamu plastikas materiālu. Komplektācijā ietilpst metāla bļoda (Ø 32 cm) un divi regulējami kāju balsti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
201_143 Ginekoloģiskais krēsls-kusete, 3-sekciju, hromēts, balts pasūtīt Vajag ielogoties!
593_690 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ekonomiski - 3 sekciju ginekoloģiskais krēsls ar hromētu cauruļveida metāla konstrukciju, regulējamu galvas sekciju un kāju sekciju. Virsma ir polsterēta un pārklāta ar mazgājamu plastika liesmu kavējošu materiālu. Komplektācijā ietilpst metāla bļoda (Ø 32 cm) un divi regulējami kāju balsti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
700_360 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
216_859 Ceļgalu balstu komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls Blue comfort - Karkass izgatavots no tērauda caurulītēm ar ovālu šķērsgriezumu, pārklātām ar epoksīda sveķiem. Regulējama atzveltne un priekšējā daļa. Pildījums izgatavots no penopoliuretāna ar augstu blīvumu, ugunsizturības klase 1 IM; pārklājums no mazgājama, ugunsdroša, plastiska ādas aizstājēja, ugunsizturības klaese 1 IM. Regulējamas gumijas kājiņas. Komplektā ietilpst divi kāju turētāji ar regulējamu augstumu, pildīti ar penopoliuretānu, anatomiski, papīra ruļļa turētājs un kausiņš no nerūsējošā tērauda ar 32 cm diametru. Izjaucams
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
165_468 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā kušete - Izturīga konstrukcija no hromētas taisnstūra tērauda caurules. Regulējamas sekcijas galvai un kājām. Apdare no
melnas mākslīgās ādas, mazgājama, ugunsdroša. Komplektā ietilpst kausiņš ar 30 cm diametru un kāju turētāji. Izgatavota Itālijā. Izmērs: 180 х 55 х 80 cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
705_992 deluxe pasūtīt Vajag ielogoties!
921_234 standarta pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Blue comfort - T3000 DZEMDĪBU GULTA. Dimensijas: 181x60x80h cm. Karkass izgatavots no ovālas tērauda caurules, kas pārklāta ar epoksīdsveķiem. Trīs sekcijas ar neatkarīgu kontroli un Trendelenburgas pozīcija. Polsterējums izgatavots no 1 IM klases ugunsdroša, ļoti blīva poliuretāna putuplasta, kas pārklāts ar 1 IM klases ugunsdrošu, mazgājamu plastisko materiālu (ādas imitāciju). Noregulējama gumijas pamatne. Divi noregulējami, polsterēti, anatomiski kāju balsti, divi plecu balsti, rokturi, papīra ruļļa turētājs un nerūsējošā tērauda 32 cm diametra trauks. Gulta nav izjaucama.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
769_450 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ar piederumiem - DZEMDĪBU GULTA AR PIEDERUMIEM. Karkass izgatavots no četrstūrainas tērauda caurules, kas pārklāta ar epoksīdsveķiem. Trīs sekcijas ar neatkarīgu kontroli un Trendelenburgas pozīcija. Polsterējums un pārsegs izgatavoti no mazgājama, liesmas slāpējoša plastiska materiāla. Noregulējama gumijas pamatne. Piederumi: - Pāris noregulējamu, polsterētu kāju balstu. - Pāris rokturu. - Viens 32 cm diametra nerūsējošā tērauda trauks. Salokāma konstrukcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
565_293 Trendelenburgas pozīcija - ar piederumiem pasūtīt Vajag ielogoties!
659_396 Trendelenbergas pozīcija pasūtīt Vajag ielogoties!
675_929 četrstūraina caurule ar ratiņiem pasūtīt Vajag ielogoties!
449_830 ar ievietojamiem ratiņiem pasūtīt Vajag ielogoties!
640_317 2 sekcijas, pārklātas ar epoksīdsveķiem pasūtīt Vajag ielogoties!
669_417 80cm Trendelenburgas pozīcija - ar piederumiem 80 cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls light - Ginekoloģiskajam izmeklēšanas krēslam LIGHT var mehāniski noregulēt atzveltni un kāju nodalījumu. Sēdekļa daļa fiksēta, neregulējama. Krēsla virsma trīsdaļīga, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas. Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu. Ārējais izmērs: 175x65 cm Aizmugures sekcijas izmērs: 70x60 cm Sēdekļa sekcijas izmērs: 41x60 cm Kājām paredzētās sekcijas izmērs: 56x60 cm Augstums: 75 cm Ietilpst šādi aksesuāri: Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoru un 1 nerūsējošā tērauda trauks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
599_765 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā gulta ar piederumiem - Piederumi visiem operāciju galdiem - 100% nerūsējošais tērauds Kāju turētājs ar radio caurspīdīgu vārstu un spilvenu - pārī (nepieciešamas spailes 27575).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
503_241 skava kāju turētājam, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
843_169 kāju turētājs ar radio caurredzamu ventili pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā kušete ar regulējamu augstumu - Izturīga un stabila konstrukcija no ovālām caurulītēm 50 х 25 х 2 mm, pārklāta ar baltu epoksīda pulveri. Trim sekcijām ir izturīgs polsterējums, pārklāts ar mazgājamu, ugunsdrošu klases 1 IM ādas aizstājēju. Regulējams augstums līdz 95 cm, regulē ar elektrodzinēju, kura jauda ir 6000 N ar kāju vadību, galvas sekciju regulē ar gāzes cilindra 400 N palīdzību, centrālo sekciju regulē ar gāzes cilindra ar jaudu 600 N līdz 65 ° palīdzību. Šī ginekoloģiskā gulta tiek piegādāta komplektā ar kāju turētājiem, nerūsējošā tērauda paplāti un kušetes rullīša turētāju. Теhniskie parametri • Pilnībā regulējami kāju turētāji (27509) • Centrālo sekciju regulē līdz 65 ° • Regulējums: + 65 ° С līdz -10 ° • Paplāte no nerūsējošā tērauda 370 х 270 х 50 mm • Izmērs: 195 х 60 х 48 / h 95 cm • Маksimālā slodze: 130 kg • Svars: 36 kg
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
740_559 zaļš pasūtīt Vajag ielogoties!
769_102 zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Hidrauliski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls lito hydraulic (ekonomiskā versija) - LITO HYDRAULIC ginekoloģiskajam krēslam ir hidrauliski regulējams augstums, Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķa funkcija pasūtāma atsevišķi, sēdekļa daļa fiksēta un nav regulējama, pneimatiski regulējama (ar gāzes atsperi) atzveltne, mehāniski regulējama galvas daļa. Krēsla virsma sadalīta trijās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas. Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu. Krēsla pamatnei ir 4 riteņi, D=125mm, diviem riteņiem ir individuālas bremzes.
Izmērs 190x82cm. Guļvietas platforma 185x65cm. Galvas daļa 37x65cm. Atzveltne 61x65cm. Sēdekļa daļa 41x65cm. Nodalījums kājām 35x65cm. Augstums 60-90cm. Krēsla izmēri var tikt pielāgoti un izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma.
Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 nerūsējošā tērauda trauks, papīra ruļļu turētājs, noņemams galvas spilventiņš, infūziju sistēmu statīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
836_214 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
235_121 Centrālā bremzēšanas sistēma N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
770_793 i.v. turētājs N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
695_857 Nerūsējošā tērauda sānu profils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
350_583 Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķa funkcija, regulējama ar gāzes atsperi N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Hidrauliski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls boom hydraulic (ekonomiskā versija) - HYDRAULIC 1 PLUS ginekoloģiskajam krēslam ir hidrauliski regulējams (ar kājas sviru) augstums un pneimatiski regulējama (ar gāzes atsperi) atzveltne. Sēdekļa daļa fiksēta, neregulējama.
Krēsla virsma sadalīta divās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas.
Pamata konstrukcija izgatavota no metāla, kas pārklāts ar elektrostatisku krāsu.
Izmērs 160x72cm. Atzveltne 81x59cm. Sēdekļa daļa 35x56cm. Nodalījums kājām 35x56cm. Augstums 79-99cm.
Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 noņemams galvas spilventiņš, 1 nerūsējošā tērauda trauks, salokāms pakāpiens, 2 pacientu rokturi no metāla (ar plastmasas malu), 1 papīra ruļļu turētājs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
374_426 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
456_837 krēsls, bez motoru plastmasas pārvalkiem N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
102_390 metāla rokturi N2 pasūtīt Vajag ielogoties!
141_626 plastmasas roku balsti N2 pasūtīt Vajag ielogoties!
502_101 i.v. turētājs N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
167_571 tērauda paplāte instrumentiem N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
974_607 tērauda sānu profili aizmugures daļai N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
779_560 Nerūsējošā tērauda trauks N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
472_672 Nodalījums kājām, noņemams N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
744_999 Nodalījums kājām, noņemams un salokāms N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
360_313 Roku balsts asins analīžu nodošanai, ar fiksatoriem N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls blue comfort_new - Karkass izgatavots no tērauda ar epoksīda pārklājumu. Regulējama muguras daļa un priekšējā daļa. Blīvs matracis no penopoliuretāna, klases 1 IM ugunsizturība, pārklājums no mazgājama, ugunsdroša, plastiska ādas aizstājēja, klases 1 IM ugunsizturība Matraču gabarītu izmēri 181 х 60 cm. Elektriski regulē augstumā no 52 (minimālais) līdz 101 (maksimālais) cm. Darba spriegums: 24 V. Spriegums 230 V-50 60Hz. Elektriskās sistēmas un tālvadības pults ir ūdensnecaurlaidīgas. Regulējamas kājiņas. Komplektā ietilpst divi anatomiski kāju turētāji ar regulējamu augstumu, papīra ruļļa turētājs un trauks no nerūsējošā tērauda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
586_704 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais 3-sekciju krēsls-kušete - Elektriski regulējams augstums no 59cm (min) līdz 98cm (max). Elektromotors un regulēšanas pults ir ūdensdroši. Muguras balsts un priekšējā daļa ir regulējami. Polsterējums un pārklājums izgatavoti no mazgājama, liesmu slāpējoša plastiska materiāla. Matrača izmēri: 180x60cm. Uzstādīts uz 4 dubultriteņiem diam. 75mm, divi no tiem ar bremzēm. Komplektēts ar diviem regulējamiem, polsterētiem kāju balstiem, papīra ruļļu turētāju un nerūsējošā tērauda bļodu diam. 32cm. Elektromotors: 24V Spriegums: 230V - 50/60 Hz
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
265_621 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Gynecological couch Lito - Ginekoloģiskajam izmeklēšanas krēslam LITO ir elektriski regulējams augstums, sēdeklis un Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķi. Atzveltne ir pneimatiski regulējama ar gāzes atsperi. Galvas daļa ir mehāniski regulējama.
Krēsla virsma ir sadalīta trijās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas.
Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu. Krēsla pamatnei ir 4 riteņi, D=125mm, diviem riteņiem ir individuālas bremzes.
Izmērs 190x82cm. Guļvieta 185x65cm. Galvas daļa 37x65cm. Atzveltne 61x65cm. Sēdeklis 41x65cm. Kāju daļa 35x65cm. Augstums 60-90cm. Krēsla izmēri var tikt pielāgoti un izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma.
Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 nerūsējošā tērauda trauks, papīra ruļļu turētājs, noņemams galvas spilventiņš, infūziju sistēmu statīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
276_750 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
200_763 Nerūsējošā tērauda sānu profils N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
350_469 i.v. turētājs N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
638_189 Centrālā bremzēšanas sistēma N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Izmeklēšanas krēsls - Izmeklēšanas krēsla augstums tiek regulēts hidrauliski. Galvas daļa un atzveltne regulējas pneimatiski (ar gāzes atsperi).
Krēsla virsma ir sadalīta trijās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas.
Ar nerūsējošā tērauda profiliem visā krēsla garumā, lai varētu pievienot dažādus aksesuārus.
Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu.
Izmērs 170x72cm. Guļvieta 170x65cm. Galvas daļa 35x65cm. Atzveltne 85x65cm. Sēdeklis 40x65cm. Augstums 75-95cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
954_363 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
702_115 Nerūsējošā tērauda trauks N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
394_405 Nerūsējošā tērauda trauks, dziļš N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
394_202 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem N2 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls boom electric 1 plus (ekonomiskā versija) - Boom electric 1 PLUS ginekoloģiskajam krēslam ir elektriski regulējams augstums, elektriski regulējama atzveltne, sēdekļa daļa un Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķi. Krēsla virsma sadalīta divās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas. Pamata konstrukcija izgatavota no metāla un pārklāta ar elektrostatisku krāsu. Izmēri 160x72cm. Atzveltne 81x59cm. Sēdeklis 35x56cm. Nodalījums kājām 35x56cm. Augstums 79-99cm. Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 noņemams galvas spilventiņš, 1 nerūsējošā tērauda trauks, salokāms pakāpiens, 2 pacientu rokturi no metāla, 1 papīra ruļļu turētājs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
975_456 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektriski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls boom electric 1 plus - BOOM Electric PLUS ginekoloģiskajam krēslam ir elektriski regulējams augstums, elektriski regulējama atzveltne, sēdekļa daļa un Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķi.
Krēsla virsma sadalīta divās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas.
Pamata konstrukcija izgatavota no metāla un pārklāta ar elektrostatisku krāsu.
Izmēri 160x72cm. Atzveltne 81x59cm. Sēdeklis 35x56cm. Nodalījums kājām 35x56cm. Augstums 79-99cm.
Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 noņemams galvas spilventiņš, 1 nerūsējošā tērauda trauks, salokāms pakāpiens, 2 pacientu rokturi no metāla, 1 papīra ruļļu turētājs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
513_111 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
267_172 Nerūsējošā tērauda trauks N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
465_895 Nodalījums kājām, noņemams N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
320_812 Nodalījums kājām, noņemams un salokāms N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.7296071053 sekund!